Asistent departament Administrativ/Avize

  • Anunt expirat!
BUCURESTI,
Constructii

Detaliile jobului

Tip
Experienta necesara Middle
Oferta financiara
Alte beneficii
Descriere EUROCERAD INTERNATIONAL este o societate cu capital privat, 100% romanesc, fiind una dintre companiile de top din domeniul constructiilor in Romania.

Incepand din anul 2009 ne reprezentam cu succes pe piata romaneasca oferind solutii si servicii de proiectare in infrastructura rutiera, constructii civile, industriale si agricole, dirigentie de santier, consultanta si management de contract la cele mai inalte standarde de performanta.

Serviciile pe care le oferim in domeniul constructiilor sunt inglobate intr-o politica de dezvoltare consistenta, avand la baza valorile care ne definesc: onoare, familie, siguranta, integritate si respect.
Responsabilitati Studiere Certificat de Urbanism;
Intocmire si actualizare centralizator cu stadiul obtinerii avizelor/acordurilor pe fiecare proiect in parte;
Intocmire documentatie pentru obtinerea avizelor/acordurilor;
Transmiterea documentatiei, obtinere numar de inregistrare;
Verificare stadiu avize/acorduri; completare dosar documentatii daca este cazul;
Plata contravaloare avize/acorduri;
Finalizare obtinere avize/acorduri si salvarea/arhivarea in format electronic a documentatiilor.
Organizarea, conducerea şi controlul activităţilor de secretariat si contabilitate primara potrivit condiţiilor legale.
Asigurarea repartizării informaţiilor dinspre management către toate departamentele firmei, precum şi în sens invers.
Asigurarea transmiterii informaţiilor primite din afara firmei, precum şi a celor către exteriorul firmei persoanelor cărora li se adresează.
Tehnoredactarea diferitelor materiale şi redactarea corespondenţei zilnice.
Promovarea imaginii firmei prin activitatea pe care o desfăşoară.
Cerinte Studii superioare in domeniul Tehnic, Economic sau Administrativ
Cunostinte foarte bune operare PC, pachet MS Office;
Abilități interpersonale foarte bune: comunicare, lucrul în echipă, dorință de a învăța, proactivitate
Sa fie resposabil, implicat, deschis la lucruri noi.
Limbi straine
Absolvent al