Reglor pe rotund

  • Anunt expirat!
Publicat de OneHR
Popesti Leordeni, Ilfov
Inginerie

Tip Full time
Experienta necesara Top
Oferta financiara
Alte beneficii
Descriere Companie multinationala in industria mecanica fina
Responsabilitati Cerinte:
Executarea de piese de finete, nu este produs de serie
Citirea documentatiei tehnice de executie
Utilizarea mijloacelor de masura si verificarea cotelor preselor de executie
Masurare piese cu micrometru si ceas comparator : masurare cu dispozitive ce inglobeaza micrometru si/sau ceas comparator
Operare calculator

Cerinte Cerinte:
• Executarea de piese de finete, nu este produs de serie
• Citirea si insusirea documentatiei tehnice de executie
• Utilizarea mijloacelor de masura si verificarea cotelor preselor de executie
• Masurare piese cu micrometru si ceas comparator : masurare cu dispozitive ce inglobeaza micrometru si/sau ceas comparator
• Cunostiinte medii operare calculator
• Studii medii

Beneficii:
 Al 13 lea salariu
 Tichete de masa conform legislatiei in vigoare
 Prima de Paste - 250 RON acordata in tichete cadou
 Prima de vacanta - 350 RON acordata in tichete cadou
 Decontarea transportului - 70 RON/luna, acordata in tichete cadou
Limbi straine